«Джура» на Броварщині: I етап Гри у Зазимській сільській територіальній громаді

Дата: 01.05.2023 14:11

У закладах освіти  в територіальних громад Броварського району проходитьI етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

28 квітня 2023 року на подвір’ї Погребського ліцею майоріли різнобарвні прапори, відбивали крок юнаки та юначки, вбравшись у військовий однострій, лунала гучна милозвучна українська пісня. Це відбувалися чергові конкурси національно-патріотичної гри «Джура» за участі школярів закладів освіти Придесення. Цього дня молодь змагалася у двох конкурсах: «Ватра» та «Впоряд».

Фото без опису                Фото без опису

Цей конкурсний день запам’ятався виступами найменших учасників – представників середньої вікової ланки Літківського ліцею ім. М.П. Стельмаха з бойовою назвою «Джавеліни». Виступи цієї команди й справді були бойовими, адже у своїй віковій категорії вони – єдині учасники.

За результатами двох конкурсів серед старших вікових категорій кращими стала команда Літківського ліцею ім. М.П. Стельмаха, друге місце – Зазимський ліцей «Академія успіху», Погребський ліцей та Пухівське ЗЗСО розділили між собою третю сходинку.

Фото без опису             Фото без опису

Гра «Джура» у Зазимській громаді проводиться у три етапи, за результатами етапів рішенням суддівської колегії змагань визначається переможець, який буде представляти Зазимську громаду на II етапі змагань.

Бажаємо успіху!