Змагання з авіамодельного спорту в Баришівській територіальній громаді

Дата: 01.05.2023 14:32

29 квітня 2023 року в смт. Баришівка Броварського району було проведено Відкритий кубок Баришівської громади  з авіамодельного спорту (кордові моделі F2D). Організатори заходу - Баришівська селищна рада, Управління освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради, Баришівський центр позашкільної роботи «Мрія» Баришівської селищної ради.

В Кубку взяли участь 9 дорослих спортсменів та 12 юніорів з міст Суми, Ніжин, Кам’янське (Донецької області), Баришівка, Бровари, Біла Церква, Васильків, Вишгород, Яготин, Київ.

Фото без опису   Фото без опису

На заході також були представники з міст Борисполя, Бердянська та Костянтинівки.

Під час заходу були показові виступи авіамоделістів, розіграш особистого заліку серед спортсменів та юніорів у класі (кордові моделі F2D).

За результатами змагань визначено та нагороджено переможців.

В ході заходу була організована благодійна акція на підтримку ЗСУ, зібрано 1275 грн.

Фото без опису      Фото без опису