Щирі вітання!

Дата: 03.05.2023 09:15

Броварська районна військова адміністрація щиро вітає з Днем народження Ніну Іванівну ФедіркоПочесного громадянина Броварського району, Заслужену майстриню народної творчості України, вишиті роботи якої знають та цінують не лише на Батьківщині, а в усьому світі, відмінника народної освіти, лауреата, дипломанта та переможця величезної кількості всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсів, людину, мистецтво та талант якої без сумніву збагатили скарбницю нашого краю.

Бажаємо Вам, шановна Ніно Іванівно, Перемоги та миру! А також міцного здоров'я та довголіття. Хай Вашими руками буде вишито ще багато прекрасних рушників та картин, а свої вміння Ви передасте ще не одному поколінню послідовників.

Хай у Вашому житті буде якнайбільше теплих днів, яскравих вражень, щирих посмішок! Поряд будуть найрідніші люди та найближчі друзі!

З повагою, колектив Броварської районної

військової (державної) адміністрації.

Фото без опису      Фото без опису