Відбулася нарада з питань дообладнання об’єктів критичної інфраструктури енергопостачання

Дата: 04.05.2023 14:45

Четвертого травня 2023 року у Броварській районній військовій (державній) адміністрації відбулася нарада з питань дообладнання об’єктів критичної інфраструктури енергопостачання, які знаходяться на території Броварського району.

Робоча зустріч під головуванням начальника Броварської районної військової адміністрації Володимира Майбоженка почалася з обговорення питання дообладнання об’єктів критичної інфраструктури енергетики, які є важливими для нормальної життєдіяльності району.

Під час наради Володимир Майбоженко запропонував головам територіальних громад взяти під особистий  контроль проведення заходів щодо завершення укріплення об’єктів енергопостачання,  а також звернути особливу увагу на виконання пункту 3 протокольного доручення Київської обласної військової (державної) адміністрації від 16 лютого 2023 року.

Головам територіальних громад за результатами наради були надані відповідні доручення спрямовані на вирішення поставлених актуальних завдань.