Щирі вітання!

Дата: 08.05.2023 13:23

Броварська районна військова адміністрація щиро вітає з Днем народження Володимира Ілліча Чернишенка – Почесного громадянина Броварського району, людину, внесок якої у соціально-економічний розвиток Броварщини, зокрема, агропромисловий комплекс нашого краю, важко переоцінити, багаторічного й незмінного директора Відкритого акціонерного товариства «Комбінат «Тепличний»», Заслуженого працівника сільського господарства, професора, академіка Академії технологічних наук України, Героя України, трудову діяльність якого відзначено величезною кількість державних нагород, а також нагород Київської обласної та Броварської районної державної адміністрацій.

Бажаємо Вам, шановний Володимире Іллічу, Перемоги та миру! А також міцного здоров'я та довгих-довгих років життя у колі рідних та близьких Вам людей.

Хай у Вашому житті буде якнайбільше теплих днів, яскравих вражень та щирих посмішок. Хай Вас завжди супроводжує удача, а задумане – реалізується.

З повагою, колектив Броварської районної військової (державної) адміністрації.