«Джура» на Броварщині: I етап Гри у Згурівській територіальній громаді

Дата: 08.05.2023 14:39

5 травня 2023 року на базі Згурівського ліцею (Згурівська територіальна громада) було проведено перший  (територіальний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Організатор заходу - будинок дитячої та юнацької творчості Згурівської селищної ради Броварського району Київської області.

Учасниками Гри стали дванадцять роїв закладів освіти Згурівської територіальної громади (96 учасників). Захід розпочався з урочистого маршу учасників Гри. На заході були присутні гості: Ігор Феник – голова штабу Гри «Джура», секретар Згурівської селищної ради, Сергій Олійник – начальник відділу освіти Згурівської територіальної громади, Ольга Білановська -начальник відділу гуманітарного розвитку Броварської районної військової адміністрації.

Проходження етапів Гри для кожної вікової ланки проводилося окремо. Конкурсні змагання для середньої ланки: «Смуга перешкод», «Стрільба», «Перетягування линви», «Естафета». Для старших: «Смуга перешкод», «Метання гранати», «Стрільба», «Фізична підготовка».

Перед змаганнями для учасників заходу координатором соціального проекту "Активні парки - локації здорової України" було проведено розминку.

Тож враховуючи усі завдання та вимоги  цьогорічного територіального етапу маємо такий  результат:

У середній віковій категорії («Джура-Сокіл»):

8 місце  – рій «Козацька шабля» Аркадіївської гімназії.

7 місце – рій «Барвінок» ОЗНЗ Новоолександрівського НВК.

6 місце – рій «Козацька слава» Любомирівської гімназії.

5 місце – рій «Незламні» Згурівського ліцею.

4 місцне – рій «Отамани» Турівської гімназії.

3 м. – «Козацька люлька» Жуківської гімназії.

2 місце – «Крупільські гайдамаки» Великокрупільської гімназії.

1 місце – «Козацький гарт» Усівської гімназії.

У старшій віковій категорії («Джура-Оборонець»):

3 місце – рій  «Войтівські стрільці» Войтівського НВК.

2 місце – рій «Соколята» Лизогубовослобідського НВК.

1 місце – рій «Спадкоємці» ОЗНЗ Новоолександрівського НВК.

Переможець змагань буде представляти Згурівську громаду на II етапі змагань.

Бажаємо успіху!