Ми разом пишемо новий розділ історії Вільної Європи

Дата: 09.05.2023 09:19

Шановні жителі Броварщини!

Цьогоріч Україна відзначатиме День Європи разом із країнами Європейського Союзу – 9 травня.

Відповідний Указ від 8 травня 2023 року «Про День Європи» було підписано Президентом України Володимиром Зеленським.

Європа – це не лише  економічні можливості. Це, перш за все, європейські цінності: свобода, воля, толерантність, демократія. Саме до цього прагне і український народ!

І хоча в Україні продовжується війна, розв’язана росією ще у 2014 році, ми робимо усе можливе, щоб глибше інтегруватися в європейський простір у всіх сферах: політичній, правовій, культурній.

На відміну від росії, для нас, як і для європейців, основною цінністю є людське життя й повага до людської гідності.

Ідея Об'єднаної Європи народилась, в тому числі, із прагнення  не допустити повторення помилок минулого й кровопролитних воєн, що роздирали європейський континент.

Україна як ніхто знає ціну єдності демократичних країн, чия підтримка дозволила нам зупинити російського агресора.

9 травня відтепер ми також будемо святкувати по-європейськи. Відійшовши від радянської традиції «победобєсія», заміщуючи нав‘язані традиції на свідомо обрані європейські.

Адже сьогодні, тут , в Україні, ми разом пишемо новий розділ історії Вільної Європи.

Слава Україні та її незламному народові!

Начальник Броварської районної

військової адміністрації                                         Володимир МАЙБОЖЕНКО