Щирі вітання!

Дата: 10.05.2023 10:47

Броварська районна військова адміністрація щиро вітає з Днем народження

Олександру Стефанівну Прокопенко – Почесного громадянина Броварського району, заслужену майстриню народної творчості України, лауреатку всесоюзного конкурсу газети «Известия» на кращі нові товари масового виробництва, дипломантку національного фонду соцзахисту матерів та дітей «Україна-дітям», лауреатку премії ім. Данила Щербаківського, лауреатку Київської обласної премії в галузі народного мистецтва ім. Петра Верни, майстриню, чиї роботи брали участь у  47 загальних виставках в Україні та закордоном.

Бажаємо Вам, шановна Олександро Стефанівно, Перемоги та миру! А також міцного здоров'я та довгих років життя.

Хай Ваш творчий доробок повниться новими роботами!

Хай у Вашому житті буде якнайбільше теплих днів, яскравих вражень та щирих посмішок, а поряд будуть найрідніші люди та найближчі друзі!

Хай Вас завжди супроводжує удача, а задумане – реалізується.

З повагою, колектив Броварської районної

військової (державної) адміністрації