Щирі вітання!

Дата: 11.05.2023 09:27

Броварська районна військова адміністрація щиро вітає з Днем народження Миколу Миколайовича Семинога – Почесного громадянина Броварського району, начальника Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області, ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС, фахівця, який розробив та вніс ряд пропозицій по створенню, збереженню та зміцненню сільської пожежної охорони, а також забезпеченню її пожежною технікою та озброєнням, повного кавалера відзнаки Броварської районної ради «Знак пошани» І, ІІ, ІІІ ступенів.

Бажаємо Вам, шановний Миколо Миколайовичу, Перемоги та миру! Довгих,  щасливих років життя, міцного здоров'я.

Хай Ваші дні повняться тільки добрими новинами.

Хай у Вашому житті буде якнайбільше , яскравих вражень та щирих посмішок, а поряд будуть найрідніші люди та найближчі друзі!

Хай Вас завжди супроводжує удача, а задумане – реалізується.

З повагою, колектив

Броварської районної військової (державної) адміністрації