Щирі вітання!

Дата: 13.05.2023 10:05

Броварська районна військова адміністрація щиро вітає з

Днем народження Олексія Павловича Онопрієнка, – Почесного громадянина Броварського району, завідувача ангіоневрологічним відділенням КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня», кандидата медичних наук, автора близько 75 наукових праць та книг: “Нетрадиційне лікування та профілактика нервових хвороб”, “Інсульт: практика, стратегія ведення, профілактика, реабілітація та прогнози”, “Експертиза непрацездатності в неврології, методологія формування діагнозу, профілактика інвалідності і принципи реабілітації”, Заслуженого лікаря України, повного кавалера відзнаки Броварської районної ради «Знак пошани» І, ІІ , ІІІ ступенів.

Бажаємо Вам, шановний Олексію Павловичу,  Перемоги та миру! Довгих, щасливих років життя та міцного здоров'я.

Хай Ваші дні повняться тільки добрими новинами від вдячних пацієнтів, яким ви повернули здоров'я.

Хай у Вашому житті буде якнайбільше  яскравих вражень та щирих посмішок, а поряд будуть найрідніші люди та найближчі друзі!

Хай Вас завжди супроводжує удача, а задумане – реалізується.

З повагою, колектив

Броварської районної військової (державної)

адміністрації