Броварські грації вдало виступили на турнірі в Чернівцях

Дата: 16.05.2023 11:21

13-14 травня в місті Чернівці відбувся І турнір з художньої гімнастики «Yuna cup» в якому взяли участь вихованки відділення художньої гімнастики ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради.

В змаганнях взяли участь більше 30 команд з різних регіонів України. Загалом близько 500 учасниць боролися за перемоги у своїх вікових групах.  В кожній категорії було заявлено не менше 20 гімнасток, тож боротьба за призові місця була дуже напруженою.

До честі юних броварських грацій всі вони повернулися додому із нагородами,  завоювавши призові місця турніру та отримавши кубки та чудові подарунки.

Чемпіонками в своїх вікових категоріях стали:

Посипайко Арина, Скічко Єсенія, Шараєвська Марія - 2012 р. н в різних категоріях.

Мелещенко Марія 2011 р.н.

Касьян Діана 2009 р.н.

Личак Даша 2008 р.н.

А титул «Грація турніру» отримали Личак Даша та Зайдлер Марія, яка стала другоїю у віковій групі 2013 р.н

Вітаємо гімнасток та їх тренерів - Людмилу Матейшину та Юлію Черкасову з успішними виступами підопічних та бажаємо нових спортивних здобутків!

Все буде Україна!