Благодійний концерт на потреби земляків, які несуть службу в ЗСУ, відбувся в Баришівській громаді

Дата: 17.05.2023 10:53

16 травня на площі біля сільського будинку культури с. Поділля відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ та з нагоди святкування Дня матері та Дня сім’ї.

В ході заходу для жителів села лунали неймовірні пісні у виконанні директора Культурно-Мистецького центру Володимира Кулика та аматорського колективу «Подільчанка».

Цікавий майстер-клас для школярів провела керівник студії креативного мистецтва Юлія Кухова. Діти розмальовували сувеніри для своїх матусь та виготовляли свічки з натуральних матеріалів.

Тепла атмосфера, цікаві номери та вражаючі дійства захоплювали кожного, хто завітав на свято.

Спільними зусиллями були зібрані кошти в сумі 9000 гривень на потреби земляків, які несуть службу у Збройних Силах України.

Фото без опису     Фото без опису

Фото без опису                      Фото без опису