Дипломи конкурсу «Вірю в нашу святу перемогу!» буде вручено його учасникам

Дата: 17.05.2023 11:47

17 травня 2023 року  відбулася зустріч представників Броварської районної державної адміністрації  та благодійного фонду «НОВА КРАЇНА».

Фонд є генеральним партнером літературного дитячого конкурсу «Вірю в нашу Святу Перемогу!», що  проводився протягом 22 січня – 01 квітня 2023 року.

Учасники конкурсу – учнівська молодь Києва та Київської області (328 дітей), з них 57 учасників – школярі Баришівської, Броварської, Великодимерської, Зазимської та Згурівської територіальних громад Броварського району. Представники фонду «НОВА КРАЇНА» прибули з приємною місією – передати Дипломи учасника конкурсу нашим талановитим дітям.

Літературний духовно-патріотичний конкурс «Вірю в нашу Святу Перемогу!» проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді Київщини, розвитку творчих здібностей дітей, виховання в його учасників почуття гордості за Україну й український народ, підйому патріотичного духу молоді в умовах війни.

Конкурс присвячений воїнам-захисникам наших одвічних цінностей: волі, незалежністі, миру, духовності, культури, національних традицій.