Відбулася узгоджувальна нарада з питань підготовки до командно-штабних тренувань

Дата: 18.05.2023 15:15

Сьогодні у Броварській районній військовій адміністрації було проведено узгоджувальну нараду на виконання плану підготовки угрупування сил і засобів оборони міста Києва до командно-штабних тренувань.

Участь в узгоджувальній нараді взяв начальник Броварської районної військової адміністрації Володимир Майбоженко, представники сектору оборони Броварського району, голови територіальних громад , представники РУП та ДСНС Броварського району, командири військових частин, батальйону територіальної оборони, ДФТГ Броварського району, а також голови територіальних громад Чернігівського та Ніжинського районів Чернігівської області.

На узгоджувальній нараді було озвучено мету командно-штабних навчань й обговорено термінові питання, які необхідно вирішити найближчим часом.