Руслан Кравченко: у центрі уваги всіх представників влади мають бути люди та вирішення їхніх проблем

Дата: 19.05.2023 10:21
Кількість переглядів: 96

       Фото без опису

У центрі уваги влади мають бути люди та вирішення їхніх проблем. Про це наголосив під час робочої наради з представниками територіальних громад Броварського району голова Київської ОВА Руслан Кравченко.

«У центрі уваги мають бути люди та вирішення їхніх проблем. Особливо якщо мова йде про постраждалих від збройної агресії рф. Особисто контролюватиму хід відновлювальних робіт», – підкреслив під час наради Руслан Кравченко.

Нарада відбулася 17 травня в рамках робочої поїздки очільника КОВА до Броварського району.

                          Фото без опису

Мета візиту – перевірити та обговорити з представниками органів місцевого самоврядування готовність району і громад ефективно та оперативно реагувати на проблеми місцевих жителів.

Учасники зустрічі розглянули питання облаштування якісних укриттів у школах, підготовку до опалювального сезону, стан об’єктів критичної інфраструктури, облаштування місць компактного проживання для внутрішньо переміщених осіб.
Окремо обговорили питання реалізації на території громад проєктів із відновлення.

«Під час спілкування з представниками громад окреслив наші пріоритети. Перше, це відновлення роботи всіх шкіл у форматі офлайн вже 1 вересня. Для цього потрібно працювати над облаштуванням укриттів. Пріоритетною задачею є розробка до 1 червня усієї необхідної документації, аби за літо виконати будівельні роботи. Друге, підготовка до опалювального сезону. Маємо бути готовими до будь-якої ситуації. Ще одне важливе питання – відновлення всього зруйнованого окупантами і робота з міжнародними партнерами в цьому напрямку», – акцентував Руслан Кравченко.

Крім того, голова КОВА наголосив представникам громад на важливості підтримки та допомоги вимушеним переселенцям та їхньої інтеграції в життя району.

                               Фото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень