Щирі вітання!

Дата: 20.05.2023 09:41

Броварська районна військова адміністрація щиро вітає з

Днем народження Валентину Євгеніївну Шульгу – Почесного громадянина Броварського району, заступника голови Броварської районної ради, людину, яка багато років свого життя відала роботі в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

За високі досягнення у роботі Валентина Євгеніївна Шульга відзначена Почесною Грамотою Міністерства освіти України, нагороджена Почесною відзнакою «Великого князя Володимира», золотим хрестом з бантом Української православної церкви Київського патріархату, Почесною грамотою та «Знаком Пошани» Фонду державного майна України, неодноразово відзначена Почесними грамотами Київської обласної державної адміністрації, Почесною грамотою та Подякою Київської обласної ради, відзнакою голови Броварської районної державної адміністрації, медаллю «За доблесну працю» та Почесною Грамотою Броварської районної державної адміністрації, нагороджена Почесними відзнаками Броварської районної ради  «Знак Пошани» ІІ , І ступенів.

Бажаємо Вам, шановна Валентино Євгеніївно,  Перемоги та миру! А також міцного здоров'я та довгих років життя.

Хай у Вашому житті буде якнайбільше теплих днів, яскравих вражень та щирих посмішок, а поряд будуть найрідніші люди та найближчі друзі!

Хай Вас завжди супроводжує удача, а задумане – реалізується.

З повагою, колектив

Броварської районної військової (державної) адміністрації