На Київщині 23 – 25 травня військові навчання за участі підрозділів угруповання сил та засобів оборони Києва

Дата: 23.05.2023 11:46

У Київській області та в м. Київ з 23 по 25 травня 2023 року пройдуть військові навчання за участі підрозділів угруповання сил та засобів оборони Києва. Про це повідомили в Командуванні сухопутних військ.

Там зазначили, що в ході тренування відбудуться практичні дії із залученням особового складу, штатної військової техніки та озброєння.

Мета заходу – нарощування бойових (оперативних) спроможностей під час підготовки і ведення оборонної операції.

У зв’язку із проведенням навчань буде здійснюватися переміщення особового складу та рух важкої техніки.

Командування сухопутних військ просить громадян зберігати спокій та не повідомляти в соціальних мережах про переміщення техніки й особового складу.