Не малюйте Шевченка сумним…

Дата: 23.05.2023 15:50

22 травня 2023 року на подвірї Дитячої музичної школи Баришівської селищної ради відбувся концертний захід, присвячений перепохованню Тараса Григоровича Шевченка «Не малюйте Шевченка сумним». За участі учнів закладу та їх викладачів було представлено присутнім українські народні пісні, інструментальні номери, а також хореографічна композиція. Учнями класу театрального мистецтва було зачитано вірші памяті Великого Кобзаря, а також факти із його життя, надані сучасними дослідниками та аналітиками.

Сценарій та репертуар побудовано на основі українських народних пісень та інструментальних композицій, які підкреслюють геніальність великого українського поета Т.Г.Шевченка, його любов до України.

На завершення концерту учасники заходу  поклали квіти до погруддя  Т.Г.Шевченка, що знаходиться на подвір’ї школи.

Фото без опису              Фото без опису