Підтримка бізнесу Київщини: грантові можливості червня

Дата: 31.05.2023 09:34

Унаслідок збройної агресії російської федерації проти України бізнес зазнав економічних, фізичних та матеріальних втрат. Щоб підтримати український бізнес в умовах війни, для підприємців діє ряд державних та неурядових програм.

Департамент економіки Київської ОВА підготував добірку грантових можливостей червня.

• Грант для ремісничих і сервісних мікробізнесів Київської області

Міжнародна гуманітарна організація Help – Hilfe zur Selbsthilfe реалізує проєкт «Надання послуг з невідкладної допомоги та захисту населенню, що постраждало в результаті війни в Україні». Один із компонентів проєкту – грантова підтримка мікробізнесу в Київській області. Проєкт планує підтримати 325 підприємств.

Грант передбачає грошову підтримку на закупівлю обладнання та матеріалів вартістю до 2 700 євро.

Термін подачі – до 30 червня 2023 року.

• Грант до $20 000 для підприємств

Основна мета грантової програми – підтримка цільових громад у набутті більшої стійкості до наслідків війни шляхом відновлення робочих місць і виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги.

Термін подачі – до 11 червня 2023 року.

• Грантова програма Револьверний Фонд Це Крафт

Конкурс для виробників – це поворотна безвідсоткова фінансова допомога стартапам і підприємцям-виробникам на посилення та масштабування діяльності. Кошти за конкурсом надаються заявникам-виробникам на умовах безвідсоткової строкової позики (поворотний грант) на 11 місяців.

Термін подачі – до 12 червня 2023 року.

Більш детально з грантовими можливостями можна ознайомитися в презентації.