У дітей повинно бути щасливе майбутнє!

Дата: 01.06.2023 10:14

Щороку в перший день літа - 1 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і майбутнє. Наш з вами обов’язок постійно дбати про їхні здібності та всебічний розвиток інтересів, а також  забезпечити  належний рівень виховання та освіти.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, але, на жаль, повномасшабна війна, яку розв’язала російська федерація проти України, багатьох наших дітей позбавила спокійного, щасливого життя, а когось – і майбутнього.

Із семи з половиною мільйонів українських дітей, навіть якщо хтось і немає тілесних чи психологічних травм, більшість, так чи інакше зазнали порушень їх прав: на особисте життя та захист від посягань на нього, на захист від усіх форм фізичного та психологічного насильства, у багатьох випадках – права на батьків та проживання в повній, щасливій родині.

Найпершим завданням й  обов’язком для нас, дорослих, є захист прав дітей. Діти повинні рости в мирі й благополуччі, в достатку й психологічному комфорті!
Від усього серця зичу, щоб кожен маленький українець та україночка щодня відчували мамине тепло, ласку і батькове міцне плече. Щоб наші сини й доньки знали, що ми їх дуже любимо і хочемо в майбутньому бачити здоровими, розумними та щасливими!
Щоб усмішка освітлювала їхні обличчя, щоб очі сяяли від щастя й добра, а радість у серці буяла та цвіла!
Сьогодні ми є надійним тилом і порадниками нашим дітям, а вже завтра чекатимемо на взаємну підтримку та порозуміння.

Зі святом! Перемогии, миру, любові та злагоди усім родинам Броварщини!

З повагою, начальник Броварської районної

військової (державної) адміністрації                            Володимир МАЙБОЖЕНКО