Државний Комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за найкращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

Дата: 06.06.2023 11:42
Кількість переглядів: 113

          

Премія присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, які сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності.

Прийом творів на здобуття Премії триватиме до 10 серпня 2023 року.

Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, ніж за пів року до їх висунення на здобуття Премії. Можуть бути висунуті роботи як окремих авторів, так і творчих колективів у складі не більше п’яти осіб.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно подати:

  • клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора;
  • примірник твору на матеріальному носії з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD);
  • копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

Творчі роботи можна подати за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою «на здобуття Премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики»).

Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прохання надсилати Держкомтелерадіо на електронну адресу iv@comin.gov.ua.

Із Положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо за посиланням.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень