З початку року аграрії Київщини отримали 2 млрд гривень за програмою «Доступні кредити 5-7-9»

Дата: 08.06.2023 13:29

З початку року за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» 446 господарств Київської області отримали 2 млрд гривень. Про це повідомили на Урядовому порталі.

Загалом 5,6 тисячі агропідприємств отримали 21 мільярд гривень. Усього українським аграріям виплатили 35,9 мільярда гривень банківських кредитів на розвиток господарств.

Крім Київської області, за цією програмою найбільше отримали підприємства Кіровоградської, Вінницької та Одеської областей.

Разом із тим, найбільший обсяг кредитів за різними програмами отримали аграрії таких областей:

• Київська – 7,5 млрд гривень;
  • Вінницька – 3,89 млрд гривень,
  • Дніпропетровська – 2,86 млрд гривень;
  • Кіровоградська – 2,8 млрд гривень;
  • Одеська – 2,4 млрд гривень.

Довідково.

Програма «Доступні кредити 5-7-9» спрощує доступ мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування. Аграрії можуть отримати кредит у розмірі до 90 млн грн. Кредитування надається під 5-9% річних, залежно від категорії кредиту та суб’єкта підприємництва.