До уваги закладів громадського харчування та торгівельно-розважальних закладів Броварського району !!!

Дата: 08.06.2023 16:28

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Порядку здійснення заходів під час запровадження комендантської години та встановлення спеціального режиму світломаскування в окремих місцевостях, де введено воєнний стан, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 08.07.2020 № 573 «Питання запровадження та здійснення деяких заходів правового режиму розпорядженням  Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації) від 23.03.2023 № 201 на території Київської області запроваджено комендантську годину  з 00:00 до 05:00.

Додатково наголошуємо, що всі заклади громадського харчування та торгівельно-розважальні заклади Броварського району (ресторани, бари, кафе, їдальні, закусочні, піцерії, бази відпочинку, заміські комплекси, тощо),  зобов’язані неухильно дотримуватися запровадженого комендантського часу на території Київської області, в тому числі й ті, які межують з м. Київ.

У  разі виявлення порушень під час дії запровадженої комендантської години,  винні особи будуть притягнуті до відповідальності в порядку та на умовах, передбачених чинним законодавством України.