Проведено комісійне обстеження території Комунального підприємства «Дарницьке лісопаркове господарство»

Дата: 08.06.2023 16:21

08.06.2023 проведено комісійне обстеження території Комунального підприємства «Дарницьке лісопаркове господарство» (далі - КП «Дарницьке ЛПГ») а саме ділянки, де сталося попадання боєприпасів 29 травня 2023 року на території КП «Дарницьке ЛПГ», що призвело до виникнення лісової пожежі на площі біля 0,9 га в лісовому кварталі № 80 Броварського лісництва КП «Дарницьке ЛПГ», яке розташована в адміністративних межах Калинівської ТГ Броварського району Київської області з метою встановлення фактів заподіяння шкоди та збитків заподіяних лісовому фонду.

Фото без опису      Фото без опису

Проведено обстеження для встановлення фактів заподіяння шкоди та збитків заподіяних лісовому фонду України внаслідок збройної агресії Російської Федерації, при Броварській районній державній (військовій) адміністрації з урахуванням Методики визначення шкоди та збитків, заподіяних лісовому фонду внаслідок збройної агресії Російської Федерації, затвердженої наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 05.10.2022 № 414.

Фото без опису                  Фото без опису

Обстеження проводилося за участі представників КП «Дарницьке ЛПГ», представників Броварської районної військової адміністрації, представників Державної екологічної інспекції Столичного округу, представника Калинівської територіальної громади, представника Броварського РУ Національної поліції в Київській області, представника Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області.

Фото без опису                  Фото без опису

За результатом комісійного обстеження державною лісовою охороною за поданням матеріалів від постійних лісокористувачів та власників лісів, у власності та користуванні яких перебувають земельні ділянки лісового фонду буде проведено розрахунок розміру шкоди та збитків, заподіяних земельним ділянкам лісогосподарського призначення, захисним насадженням лінійного типу, лісовим розсадникам, лісовим культурам яким спричинені обмеження прав постійних лісокористувачів та власників лісів, для використання їх у цілях, не пов’язаних з веденням лісового господарства.

За підсумками комісійного обстеження, зібрані матеріали будуть направлені у відповідні органи виконавчої влади для вивчення та подальшого опрацювання.

Фото без опису                  Фото без опису