Учнівська ліга «Здорова Україна» відбулася у Погребах

Дата: 09.06.2023 15:37

9 червня у селі Погреби Зазимської сільської територіальної громади відбувся фінальний, четвертий етап – «Вища ліга»,  в рамках пілотного обласного фізкультурно-оздоровчому проєкту «Учнівська ліга «Здорова Україна»».

Приймав юних спортсменів та організаторів заходу – фахівців Департаменту освіти і науки та Управління молоді та спорту Київської ОВА, Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Київського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», спортивно-реабілітаційний комплекс села Погреби.

Участь у відкритті спортивних змагань взяли перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Олексій Дорошенко, начальник відділу гуманітарного розвитку Броварської районної державної адміністрації Ольга Білановська, голови, заступники голів територіальних громад району, керівники відділів та управлінь освіти громад.

Під час урочистого відкриття змагань пролунали звуки гімну України. Хвилиною мовчання учасники вшанували пам'ять загиблих воїнів. І, звичайно, прозвучали щирі слова вдячності нашим захисникам, завдяки яким на мирній території є можливість проводити такі заходи.

210 діток з 8 громад Броварського району взяли участь в 3-х модулях фіналу Ліги - доджбол, Cool Games, малюкбол.

Перед змаганнями, де, звісно, перемогла дружба, учасники мали змогу подивитися виступи танцювальних колективів, які зарядили їх позитивною енергією. Ще більший заряд енергії усі присутні отримали, взявши участь у колективній розминці-руханці під драйвову мелодію.

Броварський район став заключним серед семи районів Київщини в проведенні фіналів Учнівської ліги.

Вітаємо усіх учасників спортивного заходу. І пам’ятаємо: у здоровому тілі – здоровий дух, здорові діти – здорова Україна!