Засідання чергової 27 сесії Броварської районної ради VIII скликання

Дата: 15.06.2023 14:40

15 червня 2023 року відбулося засідання чергової 27 сесії Броварської районної ради восьмого скликання.

Участь у засіданні взяли 29 із  42 обраних депутатів, а також начальник Броварської районної військової адміністрації Володимир Майбоженко, перший заступник голови Броварської районної військової адміністрації Олексій Дорошенко, керівники відділів та структурних підрозділів Броварської районної державної адміністрації.

Фото без опису          Фото без опису

Перед засіданням сесії Володимир Майбоженко та голова  Броварської районної ради Сергій Гришко виконали приємну місію: нагородили відзнаками Міністерства Оборони України медалями «За сприяння Збройним Силам України» чотирьох представників Броварщини. Також перед сесійним засіданням було представлено нових депутатів Броварської районної ради, які замінили тих, хто раніше склав повноваження.

Депутати розглянули й підтримали – більшістю голосів або одноголосно 14 питань порядку денного. Зокрема до порядку денного було додатково включено два питання: 1)про затвердження звільнення директора КП «Броварське районне виробниче управління об'єдання шкільних їдалень» (яке зараз перебуває в стані ліквідації), 2) про звернення до Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України щодо внесення до річного плану шляхових робіт на внутрішніх водних шляхах днопоглиблювальні роботи річки Десна та території Броварського району Київської області.

Також більшістю голосів було прийняте рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Броварського району» митрополиту Київському і всієї України Епіфанію.