Рік тому у боях за Україну загинув наш земляк Олександр Сурменко

Дата: 19.06.2023 15:23

Указом Президента України № 78/2023  лейтенанта Олександра Сурменка (позивний «Філл» ) за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, було посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Олександр народився у місті Сквира Київської області, але проживав у смт Калинівка Броварського району.

Він був командиром першої зведеної роти батальона ТРО Броварського району, яка складалася з добровольців.

19 червня 2022 року Олександр Сурменко загинув на полі бою в с. Устинівка (Луганський напрямок). Забрати його тіло не вдалось через військові дії та стрімку окупацію населеного пункту.

Герой назавжди залишився 37 річним… За ним завжди сумуватиме його сім'я – мама та брат.

Вічна пам'ять та слава Герою!