Мінветеранів запрошує ветеранів та членів їхніх сімей на роль помічника ветерана

Дата: 22.06.2023 12:43
Кількість переглядів: 187

          Фото без опису

Міністерство у справах ветеранів України з 26 червня відкриває електронну подачу заяв на конкурсний відбір кандидатів на помічників ветерана в межах пілотного проєкту із запровадження в Україні Інституту помічника ветерана.

Участь у конкурсі можуть взяти ветерани й ветеранки, а також члени їхніх родин, які готові за принципом «рівний-рівному» допомагати іншими Захисникам і Захисницям України легко та гідно пройти шлях переходу від військової служби до цивільного життя, отримати належні послуги та соціальні гарантії, пройти програми підвищення кваліфікації та працевлаштуватись тощо.

Після конкурсного відбору заяв успішні кандидати проходитимуть спеціалізоване навчання та будуть працевлаштовані у Сервісному офісі у справах ветеранів в одній з областей, що беруть участь у пілотному проєкті – Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Миколаївській.

Подання заяв на участь у конкурсі розпочненься 26 червня і відбуватиметься винятково через інформаційний портал Е-ветеран (https://eveteran.gov.ua).

Заяву на участь можуть подавати ветерани війни, члени сім’ї ветерана, постраждалі учасники Революції Гідності, члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана, члени сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України.

Покрокова інструкція, як заповнити онлайн-форму заяви та пройти онлайн тестування – в інфографіці нижче або за посиланням.

Важливо!

Якщо заяву подає член сім’ї, ветеран має погодити її, наклавши свій електронний підпис. Відповідальність за достовірність відомостей, що містяться в заяві, несе заявник. Заяву буде надіслано до Мінветеранів, де буде перевірено наявність статусу. Подати можна не більше однієї заяви від особи. Відправлену заяву відредагувати не можна.

Фото без опису

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень