22 червня 2023 відбулося чергове засідання колегії Броварської районної державної (військової) адміністрації

Дата: 22.06.2023 14:08

Участь у засіданні колегії взяли голова Броварської районної державної (військової) адміністрації Володимир Майбоженко, перший заступник голови  Броварської районної державної (військової) адміністрації Олексій Дорошенко, голова Броварської районної ради Сергій Гришко, голови територіальних громад Броварського району, керівники відділів та управлінь Броварської районної державної (військової) адміністрації, представники Броварського  ГУ ДСНС України у Київській області, командир в/ч А7302 Василь Савченко, начальник групи цивільно-військового співробітництва військової частини А7302 капітан Вадим Білоконь.

На порядок денний засідання були винесені наступні питання:

1.Про стан готовності захисних споруд цивільного захисту на території Броварського району. Організація їх роботи щодо безперешкодного цілодобового доступу громадян та створення належних умов для перебування людей у захисних спорудах.

1. Про підсумки проходження 2022/2023 навчального року в умовах воєнного стану.
  2. Про стан підготовки до опалювального сезону 2023/2024 року.
  3. Різне.

Фото без опису Фото без опису

Доповідачі детально охарактеризували стан справ та визначили основні проблеми, які потребують вирішення, з кожного питання.

Головам територіальних громад та представникам  служб і  управлінь Броварського району були надані відповідні протокольні доручення та озвучені терміни їх виконання.

Фото без опису Фото без опису