Молодь – це майбутнє нашої Держави

Дата: 28.06.2023 12:56

28 червня 2023 року в приміщенні Броварської районної (державної) адміністрації відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня Конституції України. Під час заходу голова БРВА Володимир Майбоженко нагородив почесними грамотами та подяками з врученням цінних подарунків переможців районного етапу Гри, а це рій «Сапсан» Калинівської територіальної громади та рій «Українські гармати» Великодимерської територіальної громади та їх виховників, які гідно представляли Броварщину на II (обласному) етапі гри «Джура», який проходив 16-18 червня 2023 року в смт Володарка Київської області. Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”) є системною формою національно-патріотичного виховання дітей та молоді, важливим засобом громадянської освіти, формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів та індикаторів ефективності Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Її мета – плекання нової генерації українців, лицарів, державників, захисників української держави.

Фото без опису          Фото без опису

Кожна цивілізована нація виховує підростаюче покоління на своїх кращих культурно-історичних здобутках, духовних традиціях, героїзмі предків, подвижницьких справах дідів та прадідів. Національна система виховання, яка ґрунтується на міцних підвалинах культури рідного народу минулих епох і сучасності, найбільшою мірою сприяє соціальному престижу, інтелектуальному розвитку, освіченості та інтелігентності як складників духовності людини.

Фото без опису          Фото без опису