Нагородження з нагоди Дня архітектури України

Дата: 30.06.2023 10:39

30 червня 2023 року в Броварській районній (державній) адміністрації відбувся урочистий захід з нагоди  Дня архітектури України, який відначають 1 липня.

Це національне професійне свято українських архітекторів. Ці люди – справжні творці, які створюють прекрасні будівлі неймовірної краси. Вони знають всі норми і правила для правильної побудови будинків та можуть розробити дивовижні архітектурні творіння.

Під час заходу голова Броварської районної державної адміністрації Володимир  Майбоженко нагородив Почесними грамотами та Подяками з врученням цінних подарунків працівників сфери архітектури Броварського району.

Вітаємо всіх причетних  з Днем архітектора! Бажаємо натхнення, творчих успіхів, кар’єрного просування. Нехай ваше життя буде наповнене щастям і успіхом.