Нагородження з нагоди Дня архітектури України
30 червня 2023 року в Броварській районній (державній) адміністрації відбувся урочистий захід з нагоди Дня архітектури України, який відначають 1 липня.
Це національне професійне свято українських архітекторів. Ці люди – справжні творці, які створюють прекрасні будівлі неймовірної краси. Вони знають всі норми і правила для правильної побудови будинків та можуть розробити дивовижні архітектурні творіння.
Під час заходу голова Броварської районної державної адміністрації Володимир Майбоженко нагородив Почесними грамотами та Подяками з врученням цінних подарунків працівників сфери архітектури Броварського району.
Вітаємо всіх причетних з Днем архітектора! Бажаємо натхнення, творчих успіхів, кар’єрного просування. Нехай ваше життя буде наповнене щастям і успіхом.