Запрошуємо на навчання для цивільного населення

Дата: 04.07.2023 13:46

Увага!

У Броварському районі  з 08.07.2023 щосуботи з 9.00 до 16.00 год.
проводитимуться  навчання цивільного населення за програмою «Про організацію та проведення базової підготовки громадян до національного супротиву».

Для створення цієї програми було запозичено ідею та досвід передових країн, таких як Швейцарія та Ізраїль.
Основна ціль – базова підготовка цивільного населення до національного супротиву.

Навчання проведуть українські інструктори, люди з багаторічним бойовим досвідом, ветерани війни.

У програмі передбачено отримання практичних та теоритичних знань про поводження зі зброєю, основи самооборони, зокрема, оволодіння теоретичними та практичними засадами основних технік та навички про домедичну допомогу.

За додатковою інформацією звертайтесь на адресу електронної пошти - oborona0802@ukr.net