Був проведений Кубок з соккеру, присвячений Дню Конституції України

Дата: 04.07.2023 14:53
Кількість переглядів: 128

Фото без опису

02 липня 2023 року в Згурівській селищній територіальній громаді (територія стадіону «Старт», Згурівської дитячо-юнацької спортивної школи) було проведено Кубок з соккеру, присвячений Дню Конституції України. Організатор заходу-сектор молоді та спорту Згурівської селищної ради (начальник сектору Олександр Івченко).
Учасниками заходу стали 4 команди: «Садовод» с.Нова Олександрівка; «Лідер» смт Згурівка; «Нова» с.Нова Оржиця; «Згурівка» смт Згурівка. Загалом у змаганнях взяли участь 60 спортсменів.
Переможцем турніру стала команда «Згурівка» смт Згурівка, друге місце здобула команда «Нова» с.Нова Оржиця, третє місце зайняла команда «Лідер» смт Згурівка.
Команди, що зайняли призові місця, були урочисто нагороджені почесними грамотами, подяками та кубками.