Відбулась нарада тимчасової комісії з питань обстеження будівель для укриття населення Броварського району

Дата: 05.07.2023 09:12

Відбулась нарада тимчасової комісії з питань обстеження будівель (споруд, приміщень) для укриття населення Броварського району. В нараді приймали участь начальник Броварської районної військової адміністрації – Володимир Майбоженко, голови територіальних громад, представники ДСНС, національної поліції та Держпродспоживслужби.

Під час наради було вирішено вжити заходів щодо нарощування фонду захисних споруд цивільного захисту з метою забезпечення доступу до укриттів для 100 відсотків населення, зокрема шляхом будівництва нових захисних споруд цивільного захисту, спорудження укриттів модульного типу, а також обстеження та пристосування споруд підземного простору для використання їх як укриттів.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в облаштуванні найпростіших укриттів, які не потребують капітального ремонту.

Контактна особа: начальник відділу з питань цивільного захисту Броварської районної державної (військової) адміністрації Віктор Петрович Шибіко – (068) 797 40 77.