Програма підтримки економічної стійкості України (UERP)

Дата: 14.07.2023 08:20

Міжнародна неурядова організація Mercy Corps реалізовує Програму підтримки економічної стійкості України (UERP) на допомогу малим та середнім бізнесам у подоланні наслідків війни через надання фінансової підтримки для відновлення або розширення своєї діяльності.

Умови участі в Програмі:

• cтворення або збереження мінімум трьох робочих місць для ВПО або постраждалого населення;
  • інвестиція власних коштів у відновлення або розширення бізнес- діяльності в сумі до 50% від суми фінансової допомоги;
  • офіційна реєстрація та відсутність юридичних, правових перешкод для підприємницької діяльності.

Пріоритет для отримання допомоги:

• бізнеси, що постраждали від наслідків війни, та/або знаходяться у процесі релокації, або вже перемістилися до Київської області для ведення своєї діяльності.

Переваги участі в Програмі:

• швидке заповнення завки;
  • необхідність розробки бізнес-плану на фінальному етапі відбору;
  • розгляд заявки від 2 до 4 тижнів;
  • відсутність прямих дедлайнів.

Сума гранту – 20 000 доларів США.

При потребі організатори готові провести онлайн-презентацію Програми і для участі в ній треба звернутися до контактної особи – Тараса Бендаревского (тел.: +380 (97) 956 99 81, email: tbendarevskyi@mercycorps.org).

Подання заявки та детальна інформація по Програмі за посиланням: https://uerp.mercycorps.org/