26 дітей Броварського району поїхали на відпочинок до Німеччини

Дата: 14.07.2023 14:14

За сприяння  служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної  та Броварської районної державних адміністрацій,  на період з 15 липня до 29 липня, діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування Броварського району отримали можливість відпочити влітку закордоном.

Ця поїздка – це чудова можливість для дітей оздоровитися, відпочити та завести нові знайомства. На них чекає насичена культурна, спортивна, розважальна та освітня програми.

Броварська міська територіальна громада долучилася до організації поїздки, шляхом забезпечення трансфером.

Попереду два тижні цікавих пригод та приємних вражень. На дітей чекають: знайомство з історією столиці Німеччини – Берліном, екскурсія до міста Потсдам, водні ігри, логічні квести, кулінарні майстеркласи, конкурси тощо.

За інформацією Служби у справах дітей та сім’ї Броварської районної  державної адміністрації.