Онлайн-платформа MRIYA для боротьби з ворожою пропагандою

Дата: 20.07.2023 15:20

Відділом протидії кіберзлочинам в Київській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України на постійній основі здійснюється робота щодо інформаційної підтримки наших військових, а також протидії російським медіа – пропагандистам.
Зокрема, ним розроблено онлайн платформу «МРІЯ», що містить в собі канал «Stop Russia|MRIYA», який перевіряє та блокує ресурси щодо поширення фейків та пропаганди.

На сьогодні, у проєкті є офіційний сайт, а також декілька окремих ініціатив:
основний телеграм канал, де здійснюється комунікація з підписниками,а також надання завдань для блокування;
@stopdrugsbot – бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами;
https://t.me/ukraine_avanger_bot - офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та ін.

У ході проведеної роботи вже виявлено 77 тис. ворожих ресурсів, відправлено на блокування 38 тис. платформ, подано більш ніж 7 млн. скарг на неприйнятний контент.

До зазначеної роботи на інформаційному фронті вже долучилося багато громадян, серед яких студентська молодь, науковці, волонтери, ГІ-фахівці та просто небайдужі співвітчизники. Спільнота українців, які блокують та протидіють російській агресії в Інтернеті налічує більш ніж 300 тис. громадян.
☝️Долучайся до боротьби з ворожою пропагандою у медіа-просторі