Підтримка малого та середнього бізнесу на Київщині під час війни: грантові можливості липня

Дата: 26.07.2023 09:20

Соціальне підприємництво – один з інструментів вирішення актуальних економічних проблем. З метою підтримки соціального бізнесу Київщини під час війни Департамент економіки Київської обласної військової адміністрації пропонує добірку грантів липня.

Підтримка жіночого і сімейного малого та середнього бізнесу Київської області

У межах цієї грантової програми підтримка надаватиметься на релокацію бізнесу, відкриття нового напрямку діяльності, масштабування бізнесу на території України, а також вихід на міжнародні ринки.

Результатом грантової діяльності має стати створення та збереження робочих місць, залучення інвестицій, нових клієнтів, збільшення продажів на внутрішньому ринку та/або іноземних ринках.

Термін подання заявок на отримання фінансування в рамках цієї програми – до 25 серпня 2023 року.

Гранти для підтримки малих та середніх переробних підприємств Київщини

Метою цієї програми є забезпечення безперервності та стійкості бізнесу, а також допомога у розвитку на внутрішньому та зовнішньому ринках для підтримки економіки України.

Гранти підтримуватимуть малі та середні переробні підприємства, щоб сприяти таким видам діяльності, як:

• виробництво інноваційних продуктів;
  • модернізація виробництва;
  • скорочення ручної людської праці в поєднанні зі створенням більш висококваліфікованих робочих місць;
  • підвищення енергоефективності та ефективності використання інших ресурсів (наприклад, води) та поводження з відходами (наприклад, зменшення відходів, їх перероблення);
  • підвищення відповідності до стандартів охорони навколишнього середовища, ощадливого виробництва;
  • сприяння побудові технологічної, сучасної, цифрової переробної промисловості;
  • імпортозаміщення на українському ринку та/або експорт української продукції для заповнення ніш, які раніше займала російська та білоруська продукція;
  • локалізація виробництва товарів потрібних для відбудови.

Термін подання заявок – до 15 грудня 2023 року.

Грант для ремісничих і сервісних мікробізнесів Київської області

Міжнародна гуманітарна організація Help – Hilfe zur Selbsthilfe реалізує проєкт «Надання послуг із невідкладної допомоги та захисту населенню, що постраждало в результаті війни в Україні». Одним із компонентів проєкту є грантова підтримка мікробізнесу на теренах Київської області. Проєкт планує підтримати 325 підприємств.

Термін подання заявок у межах проєкту – до моменту набору необхідної кількості кандидатів.

Детальну інформацію про грантові можливості для малого та середнього бізнесу на Київщині можна дізнатися тут: https://cutt.ly/rwaiqY41