Послуги служби зайнятості для ВПО

Дата: 26.07.2023 14:10
Кількість переглядів: 72

 

Фото без опису


     З початку повномасштабного вторгнення послугами Київської обласної служби зайнятості скористались 2,4 тис. внутрішньо переміщених осіб, з яких працевлаштовано 564 особи.

   Переважна кількість переселенців, які звернулись до обласної служби зайнятості це жінки (84%) з вищою (56%) або професійно-технічною освітою(23%).

   Найбільша кількість внутрішньо переміщених осіб працевлаштовані на підприємства, які займаються торгівлею, переробною промисловістю, державними управлінням й  обороною, охороною здоров'я та освітою. 

   Крім того, служба зайнятості реалізовує активні програми, які націлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб та сприяють їхньому оперативному працевлаштуванню.

Це, зокрема, можливість відкрити власний бізнес за допомогою мікрогранту програми «Власна справа» (подати заяву по урядовому проєкту «єРобота» можна прямо зараз: https://is.gd/KT7RoW) та право на отримання ваучера на навчання для здобутття нового фаху чи підвищення кваліфікації.

   Від початку дії програми надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, 68 внутрішньо переміщених осіб отримали можливість започаткувати власну справу. Кошти гранту переселенці використовували переважно у сфері будівництва, на відкриття кав`ярень та продуктових магазинів.

  З початку 2023 року професійне навчання проходили 30 внутрішньо перемішені особи, ще 47 отримали ваучер. За кошти Фонду безробітні переселенці підвищили свою кваліфікацію за такими професіями та спеціальностями, як продавець, апаратник сушіння, кухар, економіст, адміністратор, швачка, водій автотранспортних засобів. 

   У першому півріччі цього року 172 роботодавця Київщини скористалися програмою компенсації витрат з оплати праці за працевлаштування 409 внутрішньо переміщених осіб, які переїхали з тимчасово окупованої території або районів активного ведення бойових дій.

 Про основні програми та послуги служби зайнятості для ВПО тут  https://is.gd/r9LDWT

«Гаряча лінія» за номерами:

 • з загальних питань діяльності центрів зайнятості та філій 
  Київського обласного центру зайнятості: (044) 244 - 94 - 60 
     
  (063) 244 - 01 - 49
 • з питань реєстрації та пошуку роботи: (063) 239 - 70 - 54
 • з питань надання консультацій отримання мікрогранту на
  розвиток або створення власної справи, в т.ч. учасникам бойових дій,особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей: (093)551 - 08 - 94

Наші фахівці консультують онлайн через телеграм-канал підтримки  https://t.me/fnLlSCkuIls1ZjVi

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій на

Фейсбук-сторінці: https://www.facebook.com/kyivobl
Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/

на сайті Київського ОЦЗ https://kir.dcz.gov.ua/.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень