Руслан Кравченко відзначив медичних працівників Київщини

Дата: 27.07.2023 15:00

До Дня медичного працівника у Броварах провели урочистий захід за участю представників Міністерства охорони здоров’я України, Київської обласної ради та медичних працівників Київщини. Також серед запрошених гостей були голова Броварської районної державної адміністрації Володимир Майбоженко та Броварський міський голова Ігор Сапожко.

До привітання та відзначення медиків, які щодня борються за кожне життя – в лікарнях, бомбосховищах, удома, часто ризикуючи власним, долучився начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

Він зазначив, що сьогодні в регіоні надають необхідну медичну допомогу понад 15 тис. фахівців. Майже 100 медичних працівників служать у лавах ЗСУ. Медики рятують українців у тилу та на фронті.

Руслан Кравченко вручив відзнаки за багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги населенню та високу професійну майстерність медичним працівникам області.