Вдруге на відпочинок

Дата: 28.07.2023 13:00

Цього разу 24 дитини, з числа дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування Броварського району отримали можливість відпочити влітку закордоном. Знову їх приймає Німеччина на період з 29 липня до 12 серпня 2023 року.

Ця поїздка –  чудова можливість для дітей оздоровитися, відпочити та завести нові знайомства. На них чекає насичена культурна, спортивна, розважальна та освітня програми.

Броварська міська територіальна громада долучилася до організації поїздки, шляхом забезпечення трансферу.

Попереду два тижні цікавих пригод та приємних вражень. На дітей чекають: знайомство з історією столиці Німеччини – Берліном, екскурсія до міста Потсдам, водні ігри, логічні квести, кулінарні майстеркласи, конкурси тощо.

За інформацією Служби у справах дітей та сім’ї Броварської районної  державної адміністрації.