Для підтримки культури на деокупованих і прифронтових територіях оголошено грантовий конкурс

Дата: 31.07.2023 13:31
Кількість переглядів: 58

Фото без опису

Український культурний фонд оголошує новий конкурс для підтримки сфери культури на деокупованих та прифронтових регіонах України. ЛОТ «Короткострокові культурно-мистецькі проєкти» надають у межах грантової програми «Відновлення культурно-мистецької діяльності». Подання заявок розпочинається з 26 липня 2023 року.

Мета нового ЛОТу — підтримка культурно-мистецьких проєктів, що направлені на збереження та підтримку сфери культури, митців та культурних діячів у деокупованих та прифронтових регіонах України.

Пріоритети ЛОТу:

  • підтримка культурно-мистецьких проєктів, направлених на культурну реінтеграцію деокупованих регіонів та відновлення культурно-мистецького життя.
  • підтримка культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на тему війни, яку росія розв’язала проти України, зокрема проблемних питань постраждалих від війни українців, в тому числі дітей, внутрішніх переселенців, волонтерського руху, присвячених меморіалізації героїчної боротьби українського народу, перспективам осмислення та переформатування культурних наративів та сенсів українського суспільства.
  • підтримка культурно-мистецьких проєктів, які сприяють зміцненню морального духу українців та єднанню світової спільноти проти російської військової та культурної експансії.

До участі запрошують фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб усіх форм власності. Вони повинні бути зареєстровані в областях, які включені в Перелік постраждалих територій згідно з наказом Мінреінтеграції. До таких належать: Київська (крім міста Києва), Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська й Одеська області.

У межах ініціативи планується надати гранти у розмірі від 75 тис. до 250 тис. гривень. Їх можна використати на культурно-мистецький продукт, концерт, виставку чи експозицію, виставу, п’єсу, перфоманс, мурал, вироби народних промислів і ремесел тощо. Повний перелік можна переглянути за посиланням.

Подавати заявки можна до 9 серпня 2023 року (до 18:00). Докладніше — за посиланням. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень