Спортсменка з Київщини Людмила Даниліна – у трійці найкращих параатлетів планети

Дата: 01.08.2023 11:30

У Парижі завершився чемпіонат світу з параатлетики. Представниця Київщини увійшла до трійки призерів змагань. Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Київської ОВА.

Спортсменка з Київської області Людмила Даниліна виборола бронзову нагороду в бігу на дистанції 1500 м.

Загалом у змаганнях взяли участь 1300 параатлетів із 107 країн світу, зокрема, 31 спортсмен – від України. Вони змагалися за 168 медалей.

Зауважимо, що цей чемпіонат став найважливішим етапом у здобутті ліцензій на Паралімпіаду-2024.

Довідково.

Людмила Даниліна – майстер спорту України міжнародного класу, вихованка Київського регіонального центру «Інваспорт». Вона є призеркою літніх Паралімпійських ігор, дворазовою чемпіонкою та срібною призеркою Глобальних ігор-2015, бронзовою призеркою чемпіонату світу 2015 року. За досягнення високих спортивних результатів на XV літніх Паралімпійських іграх 2016 року була нагороджена Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.