Руслан Кравченко спільно з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, представниками Уряду та UNITED24 проінспектували відновлення обʼєктів у рамках програми програми UNITED24

Дата: 02.08.2023 11:00
Кількість переглядів: 97

Начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко разом із Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, представниками Уряду та UNITED24 побували із робочим візитом в Ірпені та Гостомелі. У цих містах здійснюють відбудову декількох будинків у рамках програми UNITED24.

На ремонти вже передали 638,9 млн грн. У 18 будинках, які підлягають відновленню в у межах цієї програми, мешкали понад 4,5 тис. осіб.

Руслан Кравченко зазначив, що всі роботи виконують з урахуванням сучасних принципів відбудови, прозоро та підзвітно відносно всіх процесів. Він підкреслив, що саме завдяки злагодженій співпраці центральної влади, місцевого самоврядування та донорів мешканці цих будинків зможуть швидше повернутися додому.

«Ми вдячні амбасадорам програми, міжнародним партнерам та всім, хто долучився до збору коштів. Не зупиняємось – продовжуємо відбудовувати Київщину!», – наголосив начальник Київської ОВА.

Нагадаємо, загалом під час бойових дій у Київській області зафіксовано руйнування в 46 територіальних громадах із 69. Повністю або частково пошкоджено понад 27 тис. об’єктів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень