Оголошено прийом заявок на отримання часткового відшкодування витрат постраждалих суб’єктів господарювання на оплату робіт із проведення незалежної оцінки шкоди та обсягу збитків

Дата: 03.08.2023 12:00
Кількість переглядів: 118

Фото без опису

Департамент економіки Київської обласної військової адміністрації розпочинає прийом заявок на отримання часткового відшкодування витрат на оплату робіт із проведення незалежної оцінки шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям недержавної форми власності внаслідок знищення та пошкодження їхнього майна у зв’язку зі збройною агресією рф, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності.

Компенсація надається згідно з Порядком, передбаченим Комплексною програмою «Конкурентоспроможна Київщина» на 2022-2024 роки.

Часткове відшкодування надають у розмірі 40% від суми загальних витрат, але не більше 60 тис. грн, на оплату договору з суб’єктом оціночної діяльності, який провів незалежну оцінку шкоди та збитків відповідно до Методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їхнього майна у зв’язку зі збройною агресією рф, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності. Методика була затверджена спільним наказом Міністерства економіки України та Фонду державного майна України 18 жовтня 2022 року.

Грошову компенсацію можуть отримати суб’єкти мікро-, малого та середнього підприємництва, які:

  • є резидентами України та зареєстровані в Київській області;
  • здійснюють за місцем реєстрації незаборонену законодавством діяльність за напрямами згідно із КВЕД 2010;
  • майно яких було знищене або пошкоджене у зв’язку зі збройною агресією рф після 24 лютого 2022 року;
  • здійснювали активну господарську діяльність безперервно, не менше 12 місяців поспіль до 24 лютого 2022 року;
  • не мають заборгованості з виплати заробітної плати та сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів за 2021 рік;
  • не визнані банкрутом або стосовно яких не порушено справу про банкрутство, не перебувають у стадії ліквідації;
  • не мають серед бенефіціарних власників юридичних осіб та громадян рф та рб.

Документи потрібно подавати у паперовому вигляді до Департаменту економіки КОВА за адресою: пл. Лесі Українки, 1, м. Київ, 01196.

Важливо! Подати документи постраждалі суб’єкти підприємницької діяльності можуть лише після підписання договору з суб’єктом оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки шкоди і збитків та виконання зобов’язань за ним у повному обсязі зі 100% оплатою вартості робіт.

Детальна інформація щодо отримання часткового відшкодування – за посиланням.

Додаткову інформацію також можна отримати за номером телефона:

(096) 871 26 27.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень