Розроблено Програму комплексного відновлення та розвитку території Київської області на 2023-2027 роки

Дата: 08.08.2023 09:00
Кількість переглядів: 103

Процес відбудови та реалізації пріоритетів розвитку Київщини відбуватиметься із забезпеченням публічності та прозорості. Із цією метою проєкт Програми комплексного відновлення та розвитку території Київської області на 2023-2027 роки був оприлюднений 1 серпня на сайті Київської обласної військової адміністрації та на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Про це повідомили у Департаменті містобудування та архітектури КОВА.

Програма визначає комплекс пріоритетних завдань та заходів для забезпечення швидкого та ефективного процесу відновлення територій і населених пунктів Київської області, які постраждали внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, надзвичайних ситуацій, а також є місцями зі знищеною інфраструктурою, економікою та екологією.

Для реалізації завдань Програми були вибрані сім пріоритетних напрямів у комплексному відновленні та розвитку Київщини. А саме:

  • пропозиції від територіальних громад області щодо розміщення об’єктів промислового та сільськогосподарського виробництва, транспортних та інженерних споруд і мереж, закладів освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення, природоохоронної сфери;
  • надання адміністративних послуг;
  • розвиток культурного та духовного середовища, туристичного потенціалу;
  • захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;
  • розвиток потенціалу територіальних громад області;
  • відновлення закладів соціальної інфраструктури;
  • створення безбар’єрного простору.

Програма комплексного відновлення передбачає не лише відбудову знищених та пошкоджених об’єктів у пристоличному регіоні, а і стратегічні цілі для трансформацій та підвищення конкурентоспроможності регіону.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень