Розроблено Програму комплексного відновлення та розвитку території Київської області на 2023-2027 роки

Дата: 08.08.2023 09:00
Кількість переглядів: 117

Фото без опису

Процес відбудови та реалізації пріоритетів розвитку Київщини відбуватиметься із забезпеченням публічності та прозорості. Із цією метою проєкт Програми комплексного відновлення та розвитку території Київської області на 2023-2027 роки був оприлюднений 1 серпня на сайті Київської обласної військової адміністрації та на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Про це повідомили у Департаменті містобудування та архітектури КОВА.

Програма визначає комплекс пріоритетних завдань та заходів для забезпечення швидкого та ефективного процесу відновлення територій і населених пунктів Київської області, які постраждали внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, надзвичайних ситуацій, а також є місцями зі знищеною інфраструктурою, економікою та екологією.

Для реалізації завдань Програми були вибрані сім пріоритетних напрямів у комплексному відновленні та розвитку Київщини. А саме:

  • пропозиції від територіальних громад області щодо розміщення об’єктів промислового та сільськогосподарського виробництва, транспортних та інженерних споруд і мереж, закладів освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення, природоохоронної сфери;
  • надання адміністративних послуг;
  • розвиток культурного та духовного середовища, туристичного потенціалу;
  • захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;
  • розвиток потенціалу територіальних громад області;
  • відновлення закладів соціальної інфраструктури;
  • створення безбар’єрного простору.

Програма комплексного відновлення передбачає не лише відбудову знищених та пошкоджених об’єктів у пристоличному регіоні, а і стратегічні цілі для трансформацій та підвищення конкурентоспроможності регіону.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень