Щирі вітання!

Дата: 10.08.2023 08:00

Щиро вітаємо з Днем народження Сергія Миколайовича ГРИШКА –голову  Броварської районної ради.

Ваша посада  передбачає високу відповідальність та працездатність, вміння ефективно працювати на користь громади, відстоювати свою думку і, водночас, знаходити компроміси. Усіма цими якостями, безумовно, Ви володієте.

Тож хай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, в серці – добре і сонячно від людської вдячності.

Бажаємо Вам, шановний Сергію Миколайовичу, Перемоги та миру! Хай легко реалізуються всі ваші задуми та плани, Ваша невичерпна енергія заряджає ще багато потрібних  людям проектів, а високий професіоналізм і працездатність послужить задля розвитку й процвітання Броварщини!

Хай Вам завжди посміхається удача!

Бажаємо Вам  міцного здоров'я та довгих років життя, родинного затишку, успіху в усіх починаннях та звершеннях!

З повагою, колектив

Броварської районної