👩🏻‍🍼 єМалятко назавжди. Завершився експериментальний етап комплексної послуги

Дата: 14.08.2023 12:00
Кількість переглядів: 98

Коли Міністерство цифрової трансформації України спільно з Мін'юстом впровадили цифрову послугу, вона спершу пройшла експериментальний етап на рівні нормативно-правової бази. Якщо сервіс доводить свою ефективність, то його переводять на постійну основу. єМалятко зарекомендувало себе як успішний проєкт і Уряд ухвалив відповідну постанову.

❗Зараз єМалятком користується більшість батьків. За 2 роки 400+ тисяч дітей зареєстрували за його допомогою.

🧒🏼 Що змінила послуга?

Батьки отримують 9 необхідних сервісів для немовлят онлайн. З єМалятком більше не треба їздити по держустановах та чекати 10 днів. Отримання послуг у Дії займає кілька хвилин.

Також тепер обовʼязковими є 4 послуги з комплексу єМалятко:

🍼 державна реєстрація народження та визначення походження дитини;

🍼 реєстрація в Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків;

🍼 внесення інформації про дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з автоматичним формуванням унікального номера запису в ньому;

🍼 внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів в електронній системі охорони здоров’я (крім випадку коли щодо дитини судом ухвалене рішення про встановлення факту народження дитини).

Інші послуги — на вибір.

🏥 Отримати комплексну послугу єМалятко можна на порталі Дія або офлайн у відділі ДРАЦС, ЦНАП та в закладах охорони здоров‘я, які надають медичну допомогу при пологах.

Проводьте час із сімʼєю, а не в держустановах 🫂

Послугу реалізовано Мінцифрою спільно з Міністерство юстиції України, Міністерство соціальної політики України, Міністерство охорони здоров'я України, Державна міграційна служба України, Державна податкова служба України за підтримки швейцарсько-української Програма EGAP, що виконується Фонд Східна Європа, естонської Академії електронного врядування EGA в межах проєкту Egov4Ukraine, що виконувався в межах програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, EU 4 PAR, SURGe за підтримки Уряду Канади.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень