Для спеціалістів служб у справах дітей Київщини провели методичне навчання
15 серпня Департамент з питань захисту прав дітей та забезпечення стандартів рівності Національної соціальної сервісної служби України провів навчання для працівників служб у справах дітей територіальних громад Київської області.
У заході взяв участь заступник голови Київської обласної державної адміністрації Сергій Білецький.
Учасники навчання обговорили питання регулювання діяльності служб у справах дітей територіальних громад відповідно до законодавства України. Окремо виділили особливості влаштування дітей, залишених без батьківського піклування, а також специфіку діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу під час воєнного стану.
Мета заходу – надання методичної підтримки службам у справах дітей територіальних громад Київської області під час здійснення ними своїх повноважень.