Для спеціалістів служб у справах дітей Київщини провели методичне навчання

Дата: 17.08.2023 11:00

15 серпня Департамент з питань захисту прав дітей та забезпечення стандартів рівності Національної соціальної сервісної служби України провів навчання для працівників служб у справах дітей територіальних громад Київської області.

У заході взяв участь заступник голови Київської обласної державної адміністрації Сергій Білецький.

Учасники навчання обговорили питання регулювання діяльності служб у справах дітей територіальних громад відповідно до законодавства України. Окремо виділили особливості влаштування дітей, залишених без батьківського піклування, а також специфіку діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу під час воєнного стану.

Мета заходу – надання методичної підтримки службам у справах дітей територіальних громад Київської області під час здійснення ними своїх повноважень.