Пенсійний фонд України інформує

Дата: 21.08.2023 11:30
Кількість переглядів: 90

Фото без опису

Чи може призначатися субсидія, якщо у людини оформлена оплата частинами (10 платежів) на покупку загальною вартістю 10 000 грн?

- Так, у зазначеному випадку житлова субсидія призначається. 

Житлова субсидія не призначається:

у разі, якщо будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства протягом 12 місяців перед місяцем звернення за призначенням житлової субсидії (призначенням житлової субсидії без звернення) здійснив покупку, зокрема товарів довгострокового вжитку, на суму, яка на дату проведення операції перевищує 50 тис. гривень, або одноразово оплатив на цю суму будь-які роботи або послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг згідно із соціальною нормою житла) (пункт 14 Положення про порядок призначення житлової субсидії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 N°848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”).

Пенсійний фонд України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень